Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum o Jawie 50 Strona Główna

Forum o Jawie 50 Strona Główna » Problemy Rozwiązane » SKRZYNIA CIĘŻKO CHODZI
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
SKRZYNIA CIĘŻKO CHODZI
PostWysłany: Nie 13:41, 28 Sty 2007
maciek-konik
Mega Gaduła
Mega Gaduła

 
Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Około 6 tygodni bawiłem się ze skrzynią bniegów, którą dziś udało mi się naprawić. Z początku stawaiłem na wałki. Prubowałem chyba na 6 różnych wałkach i nic. Puźniej myślałem ze to przez łożyska, lecz po wymianie ich na nowe nic się nie zmieniło. Koledzy z forum sugerowali mi że to przez 2 różne kartery, więc założyłem komplet. Niestety to też nic nie dało. Największym moim błędem było to, iż z góry skręśliłem tulejki, które puźniej okazały się przyczyną. Zmylilo mnie to, iż przed rozebraniem silnika skrzynia pięknie chodziła na tych tulejkach. Więc co się z nimi stało ?? Nie wiem i wiedzieć pewnie nie bede. W kazdym razie tulejki te kupilem w miejscowym sklepie i mialy być do jawki. Teraz mam wątpliwości czy były one do jawki. Złożyłem silnik na starych tulejkach i chodzi bez zarzutów. Jutro ide do miejscowego sklepu i żądam wymiany tulejek Twisted Evil . Porównują te dwie tulejki wyrażnie widac różnice między nimi. Spójrzcie sami.

[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
SKRZYNIA CIĘŻKO CHODZI
  Forum o Jawie 50 Strona Główna » Problemy Rozwiązane
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin