Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum o Jawie 50 Strona Główna

Forum o Jawie 50 Strona Główna » Problemy techniczne » Kopka silnika w złym położeniu po remoncie i przed/ przeskak
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Kopka silnika w złym położeniu po remoncie i przed/ przeskak
PostWysłany: Sob 7:13, 09 Kwi 2022
sloiveg
Nowicjusz
Nowicjusz

 
Dołączył: 29 Sty 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna


Witam serdecznie. Na wstępie silnik jest po remoncie generalnym ,wszystko zostało wymienione na nowe ,oprócz skrzyni biegów ,walka startera ,sprężyny . Problem tkwi w tym ,że we wszystkich jawach kaczkach i nie tylko starter ,Kopka jest ustawiona na prosto wzg. Sinika ,moja jest ustawiona pod kątem 45 stopni czyli dużo niżej . Czasami też przeskakuje przy kopaniu i też blokuje się ale wystarczy że mocniej nacisnę kopie i można dalej kopać . Księżyc mam starego typu ( nie wiem czy to ma znacznie czy nie ,ale taki był jak kupiłem Jawę) . Nie mam zielonego pojęcia czemu tak jest,czy to poprzedni właściciel zmienił coś w silniku , jestem w trakcie remontu generalnego wszystkich podzespołów i brakuje mi sprawnego silnika . Proszę uprzejmie grono forumowiczów o pomoc

[/img]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sloiveg dnia Sob 7:14, 09 Kwi 2022, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Kopka silnika w złym położeniu po remoncie i przed/ przeskak
  Forum o Jawie 50 Strona Główna » Problemy techniczne
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin